OLTREFORMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

OLTREFORMA

Producent: Oltreforma

OLTREFORMA to… synonim pasji.

OLTREFORMA to… myśl artystyczna, która staje się projektowaniem zgodnym ze współczesnością.

OLTREFORMA to twórcza myśl przełożona na przedmioty dekoracyjne, które upiększają przestrzenie, które je tworzą. niepowtarzalny.

Każdy obiekt jest wynikiem starannej analizy, która pochodzi z pomysłu…Kilka naszkicowanych linii zostaje przekształconych, przybierają FORMĘ i KONIEC, aby stać się kreacją…

Linie , kolory, materiały mieszają się w grę w harmonię, aż stają się esencją przestrzeni.

W inteligentnym świecie zdominowanym przez homologację misją OLTREFORMA jest nadanie emocjonalnego wymiaru przestrzeniom, upiększając i czyniąc je niezwykle wyjątkowymi.< br/>
Koncepcja ta wywodzi się z dwóch dekad doświadczenia projektowego zdobytego przez architekt Surico.
Dzięki dialogowi z klientami zyskała silne przekonanie, że Spaces to najbardziej intymne miejsce emocji, życia i pracy doświadczenia.

Każda przestrzeń jest wyjątkowa i indywidualna i zasługuje na ucieleśnienie Esencja tych, którzy w niej mieszkają.
Każdy element dekoracyjny staje się niekończącym się połączeniem oryginalnego pomysłu dzięki wszechstronności doboru kolorów i materiałów.

OLTREFORMA reprezentuje Made in Italy od designu faza do produkcji w całości powierzona wykwalifikowanym rzemieślnikom zgodnie z nowoczesnymi technikami przemysłowymi.


OLTREFORMA…dom jako habitus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek