OFFICINACIANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 226 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 226 elementów

OFFICINACIANI

Producent: Officinaciani

Nasza historia zaczyna się od historycznej firmy Emporio San Firenze, założonej przez Bruno Cianiego w 1939 roku i od tego czasu kontynuujemy rodzinną tradycję kutego żelaza Ciani.
Dzięki naszej wiedzy i pasji do produkcji i obróbki kutego żelaza i metali , naszą misją jest kultywowanie więzi między tradycyjnym florenckim rzemiosłem a poszukiwaniem współczesnego designu w celu tworzenia unikalnych i najwyższej jakości kreacji – wszystkie wykonane we Włoszech.

Officina Ciani to firma rzemieślnicza gdzie łączymy historię, zręczność i kreatywność kutego żelaza ze współczesnymi inspiracjami artystycznymi, aby tworzyć unikatowe i wartościowe przedmioty.

Naszą specjalnością jest oświetlenie i meble z kutego żelaza, zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Nasza produkcja obejmuje żyrandole z kutego żelaza, latarnie, altany, kinkiety, stoły, fotele, artykuły wyposażenia wnętrz i meble ogrodowe.

Metale, z którymi pracują nasi wykwalifikowani rzemieślnicy – ​​takie jak żelazo, brąz, stal i mosiądz – wzbogacane są poprzez łączenie ich ze szkłem, kryształem, lustrami, marmurem, drewnem, tkaninami oraz nadawanie im niepowtarzalnego wykończenia.

Officina Ciani projektuje i tworzy przedmioty z kutego żelaza, dopasowując każdą kreację w zgodnie z pomysłami i potrzebami naszych klientów.

Od pomysłu do projektu, nie tylko tworzymy przedmioty, które mogą być używane jako meble, ale także opracowujemy produkty, które opowiadają historię rzemiosła z kutego żelaza i Jednocześnie spełnia się marzenie naszych klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek