ODESD2

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

ODESD2

Producent: ODESD2

Nowoczesna, inteligentna, przyciągająca wzrok.
Wchodząc do domu lub miejsca pracy, szukamy przedmiotów pasujących do naszego charakteru. Nie chodzi o to, by meble były użyteczne czy specjalnie zabarwione – chodzi o łączenie.

ODESD2 tworzy produkty, oparte na fundamentalnych zasadach, wypełnione ponadczasową estetyką i ucieleśnione w najnowszej technologii. Każde krzesło, stół czy sofa są pełne głębokich znaczeń i przeznaczone są dla osób o podobnych poglądach. Od Stanów Zjednoczonych po Australię, od Japonii z powrotem do serca Ukrainy – ODESD2 znajduje odpowiedź od ludzi z różnych kultur, ale o tych samych charakterach.

ODESD2 bierze swoją nazwę od sześciu zasad architektury , utworzona przez Witruwiusza w „10 książkach o architekturze”. Każda litera opisuje sposób, w jaki produkty są projektowane, produkowane i pokazywane, a razem tworzą cały obraz współczesnego ukraińskiego designu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek