OCRÙM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

OCRÙM

Producent: Ocrùm

Nowojorskie studio projektowe Ocrùm stało się znane z tworzenia mebli, oświetlenia, luster i akcesoriów dekoracyjnych, które charakteryzują się ponadczasową, ale współczesną estetyką.

Ocrùm czerpie inspirację zarówno z żywych wspomnień, jak i z cudu czasu , łącząc klasyczną wrażliwość z odważnymi innowacjami i włoskim rzemiosłem.
Kolekcja czerpie inspiracje od dyrektora kreatywnego Seana Zhanga, który jest znany ze swojej intuicyjnej wrażliwości projektowej, dużej dbałości o szczegóły i minimalistycznego stylu życia. Wszystkie jego prace mają poetycką historię, która przywołuje na myśl żywiołowość samego życia.


Zhang studiował na Politechnice w Mediolanie we Włoszech, a jego przygoda z projektowaniem rozpoczęła się od kursów projektowania produktu .
Następnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie uzyskał tytuł magistra projektowania przemysłowego w Rhode Island School of Design
Cały czas wspominał swój czas we Włoszech, który zignorował pasja do rzemiosła wewnątrz niego.
W RISD zajął się ceramiką, tekstyliami, drewnem i dmuchanym szkłem, z czasem wpadł na pomysł, który przekształcił się w Ocrùm, łącząc jego żywe doświadczenia z jednym. najbardziej mistrzowskich rzemieślników na świecie i tworzących przedmioty, które są równie oszałamiające, co odświeżające.


Prace Ocrùma były prezentowane w tak uznanych na całym świecie publikacjach, jak Elle Decor Italia, Interior Design Magazine , Surface Magazine, Metropolis itp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek