NUDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów

NUDE

Producent: Nude

NUDE to młoda marka produkująca kryształowe przedmioty do domu, akcesoria do kuchni i stołu oraz produkty do oświetlenia wnętrz. Katalog NUDE skupia się wokół umiejętnie obrobionego kryształu połączonego z innymi szlachetnymi materiałami, takimi jak drewno, marmur i kamień naturalny. Założona w Stambule w 2014 roku firma NUDE jest częścią Şişecam Group, lidera w produkcji wyrobów szklanych dla sektora mieszkaniowego, komercyjnego i kontraktowego z solidną globalną siecią dystrybucji cyfrowej. Prosty, minimalistyczny, elegancki i wyrafinowany, każdy produkt NUDE jest wynikiem starannych badań i innowacji, poszukujących właściwej równowagi między czystym stylem a kreatywnym polotem. Niektóre kolekcje – jak kolekcja Finesse Rock & Pop, której okulary otrzymały nagrodę Maximus Design Design Award 2020 – odważnie wykorzystują kolor i dekorację.

Nude, kryształowe akcesoria i upominki Elegancja, funkcjonalność i prostota to podstawa podstawowe cechy każdego produktu sprzedawanego przez NUDE Glass, sugerujące czystość, przejrzystość i harmonię. Katalog zawiera szeroką gamę wysokiej jakości zastawy stołowej jak talerze, szklanki, tace, miski oraz kryształowe akcesoria do kuchni. NUDE produkuje liczne wazony, ozdoby, patery, świeczniki i pojemniki do przechowywania do salonu, a oświetlenie NUDE to sugestywne, eleganckie i funkcjonalne lampy stołowe i wiszące. Umiejętności i estetyka firmy są rozpoznawane i doceniane na całym świecie dzięki konsekwentnej obecności marki na niektórych wiodących światowych imprezach projektowych, takich jak targi Host i Fuorisalone w Mediolanie oraz targi NOW w Nowym Jorku.
Kolekcja wazonów Layers firmy projektantka Defne Koz - nagrodzona Złotą Nagrodą German Design Award w 2019 roku - zawiera trzy kolorowe, ręcznie dmuchane kryształowe wazony w różnych rozmiarach i proporcjach, które można układać w stosy, tworząc ciekawe harmonie formalne i delikatne chromatyczne przezroczystości.
In W 2019 roku linie Beret i Pigmento otrzymały prestiżowe „Specjalne Wyróżnienie” German Design Award. Sebastian Herkner, zainspirowany tradycyjną francuską czapką, zaprojektował Beret - linię kolorowych wazonów z mosiężnymi wieczkami, dostępnych w trzech rozmiarach i różnych kolorach. Nazwa Pigmento przywołuje nutę koloru, która przebija się przez mlecznobiały kryształ. Ten delikatny i zaskakujący efekt uzyskuje się poprzez dodanie kolorowych pigmentów w fazie dmuchania kryształów, dzięki czemu każdy przedmiot jest wyróżniający się i niepowtarzalny. Wreszcie, kolekcja Hepburn Brada Ascalona została nagrodzona pierwszą nagrodą w konkursie Elle Decoration Ukraine International Design Awards 2018 oraz „Best of Year” prestiżowego magazynu Interior Design. Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja jest hołdem dla aktorki Audrey Hepburn
składa się z shakera, karafki, kieliszka do mieszania, kieliszka do Martini, kubka oraz kieliszka Alchemy przeznaczonego do bardziej aromatycznych napojów.

Akcesoria nude w sprzedaży online na Maximus DesignW sklepie internetowym Maximus Design.com znajduje się ponad 200 artykułów NUDE. Szlachetne kryształowe dodatki, idealne na stół, idealne prezenty dla miłośników designu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek