NILS HOLGER MOORMANN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów

NILS HOLGER MOORMANN

Producent: Nils Holger Moormann

Ascetyczne, inteligentne, pełne humoru i uparte – meble Nils Holger Moormann różnią się nieco od innych mebli. Równie dobrze może to być spowodowane tym, że każdy krok w procesie świadczy o pewnej samoocenie, a dla Nilsa Holgera Moormanna idee konsekwencji i prostoty są szczególnie ważne. Tak samo poczucie, że każdy przedmiot pochodzi z tej samej stajni, wykazuje autentyczną autentyczność. Ze względu na swoją zredukowaną i funkcjonalną estetykę, wraz z precyzyjnym doborem materiałów, meble Moormann towarzyszą Ci przez całe życie. A jeśli kiedykolwiek przeprowadzisz się do domu, dowiesz się, jak łatwe są elementy do demontażu i ponownego montażu, ich wysoki stopień modułowości w zasadzie eliminuje potrzebę użycia narzędzi.Droga, którą podąża mebel Moormann, jest długa i zaczyna się od dobrej dozy entuzjazmu dla produktu i jego projektu. Pomysłowość wynika z tego, że z reguły opieramy się na młodych talentach projektantów i wewnętrznym dziale kreatywnym. W trakcie tego procesu staramy się łączyć wrażliwość, możliwe do zrealizowania cele i aspekty ekologiczne. Aby zapewnić najwyższą jakość, a jednocześnie oszczędzać nasze zasoby i móc szybko reagować na wymagania, przeznaczamy większość naszej produkcji, aby doświadczyć partnerów produkcyjnych. Wszystkie te warsztaty znajdują się w promieniu 40 km wokół nas. I to właśnie w tych regionalnych centrach doskonałości znajdujemy tak różnorodną wiedzę specjalistyczną, która mieści się pomiędzy tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi a nowoczesną technologią produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek