NEXT LEVEL DESIGN STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

NEXT LEVEL DESIGN STUDIO

Producent: Next Level Design Studio

NEXT LEVEL DESIGN STUDIO to firma stworzona w 2014 roku przez dwie wybitne osoby – utalentowanego projektanta Artema Kolyukę i producenta mebli Mykołę Savina. NLDS znajduje się w najbardziej wysuniętym na zachód i bardzo starym mieście Ukrainy - Użhorodzie. Otaczając Karpaty NLDS kontynuuje tradycję wysokiej jakości obróbki drewna do produkcji unikalnych drewnianych dekoracji i opraw oświetleniowych.
W 2018 roku NLDS wprowadza odrębną branżę - NEXT LEVEL LIGHTING, która koncentruje się na projektowaniu i tworzeniu wyjątkowych i unikalne oprawy oświetleniowe z ekologicznych materiałów drewnianych. Next Level Lighting to połączenie natury, piękna, ekskluzywnego designu, ekologicznej estetyki i maksymalnej funkcjonalności.
WIERZYMY W NATURĘ, TWORZYMY NASZE PRODUKTY Z PASJĄ I CHCEMY ŻEBY WPUŚCIĆ PIĘKNO!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek