NEXIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

NEXIA

Producent: Nexia

Nexia Lighting to firma produkująca rozwiązania oświetleniowe. Urodzeni w 2003 roku, kilka lat po tym, jak stali się międzynarodowym liderem oświetlenia technicznego i architektonicznego. W Nexii zapewniają nowoczesność, design i dobre samopoczucie poprzez postępowe technologicznie światło. Rozumieją światło jako kulturę: jego rola w tworzeniu doświadczeń tworzy więź między przestrzenią a ludźmi. Realizują szereg celów: produkty i projekty, które dążą do rygory w zakresie światła, komfortu wizualnego, wydajności i innowacji.

Misja i wartości firmy Nexia Ich misją jest uproszczenie tworzenia przyjaznego środowiska, które łączy ludzi technologii, aby zapewnić wyjątkowe i ostatecznie lepsze wrażenia. Być międzynarodową firmą, strategicznym dostawcą i liderem technicznych rozwiązań oświetleniowych LED o średnim/wysokim zasięgu. Innowacyjna firma w zakresie produktów, rozwiązań i marketingu.
Jesteśmy w wyjątkowym momencie w branży światła Ewolucja technologiczna oferuje możliwości tworzenia produktów, które są bardziej zrównoważone i wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Pomimo tego postępu wciąż brakuje wiedzy na temat wykorzystania światła jako środka do uczynienia naszego otoczenia bardziej komfortowym. Konieczne jest wpojenie spójności, bogactwa i nowych języków w produkty codziennego użytku. Technologia może z łatwością wydawać się zimna, odległa i obca naszej percepcji i emocjom, podczas gdy w rzeczywistości przemysł oświetleniowy oferuje rozwiązania oświetleniowe coraz bardziej dostosowane do naszej ludzkiej kondycji. W Nexii chcą uczynić światło bardziej dostępnym dla ludzi, poprzez badanie interakcji i projektowania produktów, zapewniając komfort i dobre samopoczucie podczas tworzenia rozwiązań zdolnych do generowania emocji w życiu codziennym. Ich misją jest przybliżanie technologii ludziom i wspieranie tworzenia komfortowych środowisk, które prowadzą do wyjątkowych chwil i doświadczeń.
Filozofią firmy jest jakość, innowacyjność, design, powołanie do służby, zwinność, elastyczność, entuzjazm, zaangażowanie, wysiłek, samozapotrzebowanie i pasja do tego, co robią.
W NEXII zamiast tworzyć oprawy, tworzą rozwiązania oświetleniowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek