NEWGARDEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów

NEWGARDEN

Producent: Newgarden

Newgarden to firma z siedzibą w Murcji w Hiszpanii, która produkuje meble ogrodowe i oświetlenie. Wszystko zaczęło wypuszczać wybór doniczek zewnętrznych wykonanych z polietylenu, które były dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur. Po ogromnej udanej kampanii i pokazaniu ogromnej liczby zalet tego materiału, Newgarden postanowił rozpocząć podróż po nowym rynku, jakim jest oświetlenie ogrodowe. Innowacyjny design w połączeniu z niesamowitymi właściwościami produktów oraz ich konkurencyjnymi cenami, uczyniły z nich jednego z najważniejszych krajowych dostawców w tej dziedzinie. W międzyczasie, gdy firma rozwijała się w ponad 18 krajach na całym świecie, ich cele stały się jaśniejsze, wprowadzili nową gamę mebli ogrodowych, stawiając na nową technologiczną przyszłość. W dzisiejszych czasach Newgarden widzi entuzjastyczną przyszłość, pełną niesamowitych nowych projektów i nowych celów. Dzięki najlepszemu zespołowi, który pracuje nad budowaniem produktów dopasowanych do swoich klientów. Ukuli słowo „meble emocjonalne” i uczynili projektowanie i technologię swoją tożsamością.

Newgarden i zaangażowanie w ochronę środowiska Skupiają się na przyszłości, aby wszystkie ich produkty były samowystarczalne w celu optymalizacji zużycia energii procesy i dlatego szanuj planetę. Newgarden korzysta w 100% z tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu
dlatego wszystkie nadwyżki powstające w ich zakładach produkcyjnych są przetwarzane w procesie kruszenia i wywożone do zakładu recyklingu w celu wytworzenia nowych produktów w celu osiągnięcia 0% odpadów. W Newgarden są zaangażowani w ochronę środowiska i nieustannie pracują nad ulepszaniem wszystkich swoich procesów w celu zapewnienia zrównoważonej produkcji. Ich zaangażowanie polega na osiągnięciu samowystarczalności dla wszystkich swoich produktów. W 2017 roku wprowadzili na rynek swój pierwszy samowystarczalny produkt, który jest w stanie wytworzyć energię niezbędną do funkcjonowania, unikając w ten sposób wszelkich zanieczyszczeń powstających przy wytwarzaniu i transporcie energii konwencjonalnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek