NEW LIFE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 301 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 301 elementów

NEW LIFE

Producent: New Life

New Life to włoska firma, która opracowuje i produkuje meble z najwyższej półki oraz prowadzi dystrybucję na całym świecie na rynki kontraktowe, luksusowe mieszkalne i morskie. Sekret posuwania się naprzód zaczyna się… więc New Life narodziło się w 2009 roku jako połączenie dwóch firm rzemieślniczych działających od 1970 roku, aby spełnić marzenie trzech młodych przedsiębiorców – Ondiny i Alessio Battisacco oraz Andrei Costantini. Każdy z własną specjalizacją i osobowością, zjednoczony chęcią zaangażowania się w ideę stworzenia nowego projektu w świecie drewnianych krzeseł i akcesoriów meblowych - przekształcenia rysunków, szkiców i projektów w dzieła.

Kolekcje New Life obejmują systemy siedzeń, meble tapicerowane, stoły, dodatki i akcesoria, które powstają z połączenia dojrzałej przez lata wiedzy rzemieślniczej z przemysłowymi i technologicznymi procesami produkcyjnymi. Firma z odwagą i determinacją interpretuje wymagania rynku, tworząc produkty w 100% Made in Italy, od surowców po wykończenie.

Od pomysłu do realizacji dbamy o każdy szczegół poprzez badania o całkowitej jakości. W każdym produkcie wysoki standard gwarantuje zakup wyselekcjonowanego drewna, kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji oraz dbałość o każdy szczegół w procesie wykańczania. Precyzja, elastyczność, niezawodność i wiarygodność to podstawowe fundamenty metody pracy New Life. Sektory specjalistyczne: hotelarstwo i hotelarstwo, powierzchnie komercyjne, biznes, budynki użyteczności publicznej, marynarka wojenna i tereny mieszkalne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek