NERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów

NERI

Producent: Neri

Od 1962 roku Neri jest symbolem doskonałości w zakresie wysokiej klasy mebli ogrodowych i systemów oświetleniowych we Włoszech i na całym świecie. Neri jest standardem oświetleniowym w ponad połowie włoskich gmin i wielu prestiżowych projektach wielofunkcyjnych, hotelarskich, mieszkaniowych i handlowych na całym świecie. Przesłanie Neri zawsze dotyczyło i nadal dotyczy innowacji i badań technologicznych, zgodnie z tą samą pasją i kunsztem, które charakteryzowały ich początki.
Założona przez Domenico Neri, artystę, rzeźbiarza, uważnego obserwatora i interpretatora estetyki i funkcjonalnych wymagań miast, Neri promuje wystrój i wydajność poprzez swoją gamę produktów. Działania restauracyjne, reprodukcje, produkty na zamówienie, a także partnerstwa z architektami, projektantami oświetlenia i menedżerami ds. energii są częścią oferty firmy obecnej w ponad 100 krajach.

Produkty i usługi Neri oferuje trzy produkty kategorie mające na celu poprawę i upiększenie naszego otoczenia: oświetlenie, małą architekturę i konstrukcje. Unikalne rodziny produktów zaprojektowano tak, aby prezentowały tę samą estetykę we wszystkich trzech kategoriach, co pozwala na stworzenie spójnego i harmonijnego planu terenu. Neri oferuje zarówno współczesną linię, stworzoną przez prestiżowych projektantów, jak i linię dziedzictwa wywodzącą się z doświadczenia i klasycznej tradycji naszych miast i centrów miast. Oprócz kolekcji w naszych katalogach, wiedza i doświadczenie firmy pozwalają Neri współpracować z projektantami nad modyfikacjami produktów, indywidualnymi usługami projektowymi oraz restauracją, reprodukcją i konserwacją elementów historycznych, które od wieków wzbogacały nasze miasta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek