NEONNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów

NEONNY

Producent: Neonny

Neonny jest wybitnym producentem produktów oświetleniowych wysokiej klasy oświetlenia architektonicznego w globalnych projektach oświetlenia mieszkaniowego i komercyjnego. Jako międzynarodowa marka „NEONNY” jest zarejestrowanym znakiem towarowym zarówno w Stanach Zjednoczonych Ameryki, jak i w Unii Europejskiej.
Nasz profesjonalny zespół posiada ponad 15-letnie doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami wnętrz, wykonawcami, Neonny jest w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe, w tym produkt niestandardowy, rozwiązanie do instalacji i sterowania. Niektóre produkty Neonny mają przewagę nad światowymi konkurentami i są wspierane przez najlepszych światowych specjalistów w dziedzinie inżynierii inteligentnego oświetlenia, eko-projektowania i projektowania wnętrz.
Neonny wsłuchuje się w Twoje potrzeby i opracowuje rozwiązania. Poświęcamy dużo uwagi bezpośredniej komunikacji z globalnym projektantem lub konsumentem, stawiamy się na ich pozycji, staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie i na każdym kroku dążymy do ostatecznego zadowolenia konsumenta. br/>W ramach naszej globalnej strategii poszukujemy obecnie globalnych architektów, projektantów wnętrz, dystrybutorów oświetlenia, wykonawców, aby ustanowić ogólnoświatową sieć usług el. Oczekujemy współpracy z nowymi partnerami w oparciu o wzajemne zrozumienie, zaufanie i zaufanie, tworząc i dostarczając wartość naszym docelowym klientom i nam samym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek