NATISA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

NATISA

Producent: Natisa

Innowacje są zakorzenione w historii. NATISA jest wynikiem głośnego doświadczenia produkcyjnego, które stopniowo ewoluowało w dziedzinie specjalizującej się w produkcji stolarki i krzeseł. NATISA łączy tę głęboko zakorzenioną tradycję rzemieślniczą z innowacjami technologicznymi i wzornictwem, czerpiąc inspirację z ciepła i naturalnej elegancji drewna, aby opracować nowe projekty mebli domowych i biurowych, a teraz także dla sektora mebli kontraktowych. Dziś NATISA to międzynarodowa marka, która eksportuje 90% swojej kolekcji stołów i krzeseł, charakteryzujących się stylem łączącym elegancję i minimalizm, subtelność i wyrafinowanie.

NATURALNA ELEGANCJA DREWNA Buk, jesion, dąb i włoski orzech: drewno mówi specjalnym językiem, który dobrze rozumiemy. Ciepło, charakter i percepcja sensoryczna: każdy przedmiot Natisa oddaje najlepsze esencje europejskiego drewna i nadaje im wyraz, łącząc wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i badań projektowych.

NATURA NOWEGO MATERIAŁYW połączeniu drewna z wykorzystaniem nowych materiałów Natisa jest w stanie pokazać pełnię jego potencjału. Metal, szkło, wyściółka i najnowsze tkaniny sprawiają, że drewno jest znacznie lżejsze i nadaje mu współczesny styl.

PROJEKT: ZWIĘKSZAMY WARTOŚĆ PIĘKNA Kolekcja Natisa jest wyrazem stylu łączącego tradycyjną elegancję z ewolucja nowoczesnego designu. Styl Natisa wpisuje się w trendy, które na nowo odkrywają wartość substancji i wysoką jakość przedmiotu wykonanego z niezwykłą dbałością o szczegóły. Dlatego kolekcja Natisa jest jednocześnie bardzo wszechstronna, pewna siebie i żywa. Stoły i krzesła zostały starannie zaprojektowane, abyśmy mogli docenić ich piękno. Narzucają swoją osobowość różnym przestrzeniom, które zamieszkują, optymalizując je czystymi liniami, wysokiej jakości materiałami i szlachetnym wykończeniem.

STYLE GRUPYKolekcja polega na tworzeniu produktów rodzinnych, które umożliwiają personalizację podstaw i do wyboru pasujące krzesła i stołki. Dzięki temu jeszcze łatwiej wybrać własny styl, dopasowując stoły i krzesła oraz tworząc niebanalne zestawienia. Nasi klienci mogą czerpać inspirację z harmonii, jaką można znaleźć między materiałami, kształtami i kolorami oraz personalizować produkty, wybierając własne tkaniny.

GŁĘBOKO ZAKORZENIONA HISTORIA Cała kolekcja Natisa jest produkowana w Moimacco we Włoszech, niedaleko Cividale del Friuli, w samym sercu regionu znanego z produkcji krzeseł i mebli drewnianych. Tu szkoliły się w tego typu stolarce pokolenia rzemieślników i stolarzy, a swoje ogromne doświadczenie zdobyła Legnotecnica, założycielka Grupy. Nasze obiekty zajmują powierzchnię około 10 000 metrów kwadratowych, gdzie wykorzystywane są zaawansowana technologia i najnowocześniejszy park maszynowy. Nasza firma uzyskała cztery patenty europejskie, które uzyskaliśmy we współpracy z Trieste's Science Park Area.

SZANUJEMY ŚRODOWISKO Łączy nas silna więź z naszym regionem i jesteśmy w pełni zaangażowani w poszanowanie środowiska. Produkty Natisa posiadają certyfikaty FSC i PEFC, które poświadczają, że drewno użyte do ich produkcji pochodzi z certyfikowanych lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Nasze lakiery na bazie wody ograniczają zanieczyszczenie domu toksycznymi substancjami lotnymi, które są szkodliwe dla nas i dla środowiska. Wszystkie nasze produkty muszą przejść testy kontroli jakości wymagane przez jednostki certyfikujące, które poświadczają bezpieczeństwo, odporność i żywotność naszych drewnianych i metalowych mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek