NADINE DARO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2018
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Nadine Daro
  • Producent: Nadine Daro
  • Kraj pochodzenia: Belgia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

NADINE DARO

Producent: Nadine Daro

Aby wznowić wszechświaty twórczej Nadine Daro. Do dzieciństwa ma kontakt ze światem przemysłu, sztuki i rzemieślników. Który daje jej poczucie formowania w architekturze wnętrz.

"Jod, powietrze, humus, metal, żywica, PMMA, PETG, srebro 925, ... Projektantka Nadine Daro przekształca elementy w uśmiechnięte przedmioty codziennego użytku , jednocześnie dyskretna i silna, jak przyjacielska przyjaciółka.
Odpowiada na prośbę, podchodząc do każdego projektu z okiem inżyniera i kreatywności, która wyostrza przedmiot domu: lampy, opakowania, meble… dostarczając koncepcję, porady i podążanie -up, z globalną wizją zapewnioną przez koncepcję i jej rozwój. Nadine Daro jest również marynarzem, blisko rzemieślników. Znakami swojego twórcy podpisuje klejnoty artystyczne bawiąc się wagami. Poezja miasta i rygor przemysłowy są naturalnymi partnerami w jej praca projektanta produktu."

Dla « Podłoga należy do Ciebie », « Lampa stołowa 2V » zostanie pokazana w trakcie produkcji.    

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek