MYYOUR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

MYYOUR

Producent: Myyour

MYYOUR to pasja do projektowania, badań między linią a technologią, aby konkurować na coraz bardziej wymagającym i rozwijającym się globalnym rynku.

Życie w kolorze, w postaci tworzywa sztucznego.

Dynamiczny zespół, sprawnie reagujący na każdą potrzebę Klienta. Młoda firma, w której połączenie technologii i dziesięcioleci doświadczenia w branży tworzyw sztucznych wydaje się być prawdziwą siłą twórczej wolności i doskonałości w produkcji przemysłowej.

MYYOUR to firma o ugruntowanej pozycji, zawsze gotowa aby powitać nowe trendy w mieszkaniu wewnątrz i na zewnątrz.
Wrażenia wizualne związane z produktami MYYOUR są niezwykle ważne.

Obejmuje to oświetlenie, meble, dla domu i dla sektora kontraktowego oraz akcesoria takie jak dywany i poduszki, które zawsze pomagają stworzyć przyjazną atmosferę.

Trend w wykorzystaniu tworzywa sztucznego urzeczywistnia się dzięki nowym technikom obróbki, które przekształcają powierzchnię w nieskończone możliwości, które mogą zadowolić zarówno oko, jak i dotyk.

Wyrazić estetykę, która uszczęśliwia ludzi, wraz z umiejętnościami technicznymi, które gwarantują bezpieczeństwo i jakość produktów, to podstawa, z którą na co dzień pracuje cały zespół MYYOUR.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek