MUTAFORMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

MUTAFORMA

Producent: Mutaforma

Mutaforma to włoska marka, która opracowała nowy materiał dekoracyjny do wystroju wnętrz, mebli i przedmiotów, zaczynając od technologicznej i współczesnej reinterpretacji starożytnej techniki mozaiki szklanej. Materiał zaprojektowany i wyprodukowany w 100% we Włoszech.
Rezultatem jest nowy materiał warstwowy i kompozytowy, lekki i elastyczny jak szklana tapeta, ale lśniący i wytrzymały jak szklana mozaika, z naturalną tendencją do łączenia i szczepienia z innymi materiały zwiększające doświadczenie i możliwości interakcji.

Minimalna jednostka dekoracyjna: Mutaforma stworzyła najmniejszą na świecie kwadratową szklaną picotesserę o wymiarach od 1,5 mm do 7 mm: nazywają ją TILLA®.

Ich proces produkcyjny. 100% Made in Italy: ich całkowicie włoski zakład produkcyjny działa w oparciu o zastrzeżony proces, który obejmuje przetwarzanie pojedynczych szklanych tesser TILLA® po ich montaż na specjalnych elastycznych wspornikach, które upraszczają instalację mozaiki.

Zastosowania Własna produkcja naszego materiału zapewnia niezrównaną kontrolę nad projektowaniem, produkcją i etapami operacyjnymi każdego projektu. Daje również możliwość prawdziwie niestandardowych i kreatywnych rozwiązań oraz nowatorskiego zwrotu w użyciu materiałów, języków artystycznych i cech projektowych zgodnie z indywidualnymi preferencjami naszych klientów.
Niezwykła lekkość naszego materiału pozwala nam tworzyć rozwiązania dla wnętrza jachtów, strefy wellness, sektor mieszkaniowy i hotelarski, z indywidualnymi projektami lub standardowymi produktami, z matowym wykończeniem lub podświetleniem.

Nagrody W 2018 r. Mutaforma została uhonorowana Nagrodą Altagamma „Premio Giovani Imprese – Uwierz w Future” w kategorii Design, za jakość i innowacyjność swoich produktów. Fundacja Altagamma skupia wysokiej klasy włoskie marki kulturalne i kreatywne, uznawane na całym świecie za autentycznych ambasadorów włoskiego stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek