MULLAN LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 628 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 628 elementów

MULLAN LIGHTING

Producent: Mullan Lighting

Mullan Lighting projektuje i produkuje oświetlenie na zamówienie dla sektora komercyjnego, hotelarskiego, detalicznego i mieszkaniowego. Z siedzibą w Irlandii, sprzedają do ponad 55 krajów na całym świecie. Koncentrują się na jakości produktu, innowacyjnym wzornictwie i elastyczności produkcji.
Założona w 2009 roku w Mullan Village firma Mullan Lighting produkuje swoje innowacyjne oprawy oświetleniowe wewnątrz był niegdyś młynem lnianym w XVIII i XIX wieku. Później budynek stał się fabryką butów, aż do późnych lat 70-tych, zanim został opuszczony przez ponad 25 lat. W ostatnich latach w odrestaurowanych domach młynarskich w malowniczej wiosce mieszka wielu inżynierów oświetlenia, projektantów i rzemieślników.

Większość standardowych opraw oświetleniowych Mullan Lighting można dostosować pod względem koloru, długości kabla i rozmiaru. Oferują również usługę oświetlenia na zamówienie, dzięki której prowadzą klienta przez cały proces, od wstępnej koncepcji, przez projekt, wykonanie próbek, jeśli jest to wymagane, do gotowego produktu.

Poprzedni klienci Mullan Lighting to między innymi Costa Coffee, Google, Guinness, Hilton Hotels, Jamie's Italian, LEGOLAND, Radisson Hotels & Resorts, Superdry i Ted Baker.

Mullan Lighting kontynuuje poszerzanie swojego zespołu projektantów i rzemieślników oraz asortymentu opraw oświetleniowych i projektów. Styl Mullan Lighting można opisać jako mieszankę czystych linii, z klasycznym charakterem i odrobiną światowego stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek