MOUSTACHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 188 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 188 elementów

MOUSTACHE

Producent: Moustache

Mustache stara się oderwać od wcześniej ustalonych koncepcji rynkowych i tworzyć innowacyjne produkty, łącząc różnorodne podejścia i procesy myślowe. Aby otworzyć nowe horyzonty krajowe, projektanci tacy jak François Azambourg, Big Game, Matali Crasset, Ana Mir i Emili Padros oraz Inga Sempé mieszkają w Moustache.Założona i prowadzona przez Stéphane Arriubergé i Massimiliano Iorio, co więcej partnerzy w Domestic, Moustache, mają na celu zebranie grupy podobnie myślących projektantów, aby pielęgnować rozwój innowacyjnych i uczciwych mebli, które przetrwają próbę czasu.Zamiast sztucznie rozwijać zasadę nowości za wszelką cenę, produkty produkowane przez Mustache będą starały się wykorzystać upływający czas i nadać im trochę wartości dziedzictwa, jakie w przeszłości posiadały meble i przedmioty. Daleka jednak od nostalgicznego patrzenia na współczesną produkcję przedmiotów, kolekcja Mustache będzie starała się przewidywać i projektować rozwiązania dla naszych scenariuszy przyszłego życia.W skali swojego rynku Mustache będzie próbował zająć pozycję obok tych, którym, odrzucając niektóre ideały społeczeństwa, powierza się zastępowanie i wymyślanie nowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek