MORETTI LUCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

MORETTI LUCE

Producent: Moretti Luce

Moretti Luce łączy pasję i doświadczenie, aby tworzyć produkty oświetleniowe, które mogą stworzyć idealną atmosferę o naprawdę wyjątkowym smaku i osobowości. Wiodąca firma zajmująca się obróbką mosiądzu od ponad 25 lat, dziś Moretti Luce produkuje setki przedmiotów, tworząc kolekcje, od stylu vintage i retro po zaawansowane technologicznie elementy współczesnych projektantów. W Moretti Luce naszą misją jest tworzenie produktów, dzięki którym poczujesz się jak w domu, prezentując rzadko spotykany styl estetyczny. Produkujemy światła do wnętrz i na zewnątrz, a nasze bogate doświadczenie pozwala nam badać różne efekty z mosiądzem, dzięki czemu powstają produkty, które są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki pogodowe, w tym mgłę solną. Nieustanne badania i dążenie do innowacji skłania nas do tworzenia co roku nowych kolekcji, które charakteryzują się idealną harmonią stylu i designu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek