MORADA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 147 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 147 elementów

MORADA

Producent: Morada

MORADA - Haute Furniture Boutique to producent mebli i wzornictwa na zamówienie, wykonany we Włoszech przez wykwalifikowanych rzemieślników zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Kolekcje doskonale łączą luksusowe wzornictwo z wysokiej jakości materiałami, takimi jak europejskie drewno, metale, włoskie skóry i tkaniny, inspirowane naturalnymi kształtami dla współczesnego stylu życia.

Założyciele - Fernan Hernandez i Holger Odenstein - zobacz projekt jako artystyczna i ludzka ekspresja, która przekształca przestrzeń w spersonalizowane środowisko. Każdy z produktów opowiada historię, a to jest podstawą tworzenia eleganckich wnętrz. Zaprojektowane z myślą o maksymalnym wyrafinowaniu i komforcie, wszystkie elementy można dostosować pod względem rozmiaru, montażu i materiałów zgodnie z osobistym stylem i potrzebami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek