MOR DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Rok produkcji: 2020
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Pedro Sottomayor
  • Producent: Mor Design
  • Kraj pochodzenia: Portugalia
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Pedro Sottomayor
  • Producent: Mor Design
  • Materiał: Szkło
  • Materiał: Szkło dmuchane
  • Kraj pochodzenia: Portugalia
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MOR DESIGN

Producent: Mor Design

MOR to nowa portugalska marka projektowa z siedzibą w Lizbonie, zrodzona z pasji do projektowania i chęci tworzenia prostych, ponadczasowych i trwałych elementów. MOR łączy najlepsze dostępne i nowoczesne możliwości przemysłowe z wiedzą garstki starannie wyselekcjonowanych rzemieślników. Prowadzi to do rozwoju oryginalnych, wysokiej jakości i funkcjonalnych produktów w obszarze mebli, oświetlenia i akcesoriów. W tym sensie jesteśmy w pełni zaangażowani w tworzenie produktów o najwyższych standardach jakości.

MOR czerpie inspirację z długiej i bogatej historii Portugalii, w szczególności z Lizbony. Lizbona to urocza stolica Europy, bardzo tętniąca życiem, wielokulturowa i kosmopolityczna, prawdziwy miszmasz kultur i tradycji. Jest to miasto z ogromną radością życia, rozświetlone majestatyczną rzeką Tag, w której tak wielu pisarzy i artystów inspirowało się w przeszłości. To w tym scenariuszu ta marka żyje i oddycha na co dzień.

Wszystkie obiekty MOR zamierzają przekazywać tę radość i pozytywną wibrację. Dzięki silnemu zaangażowaniu w projektowanie z prostymi liniami, MOR poszukuje eleganckich, wszechstronnych, praktycznych i klasycznych elementów, w których unika się nadmiaru. To przedmioty, które uwodzą inteligencją szczegółów, ciepłymi kolorami i naturalną fakturą. Na innowacyjną ścieżkę MOR duży wpływ mają meble portugalskie, skandynawskie, francuskie i angielskie, co oznacza, że ​​każdy element również odzwierciedla wartości i atrybuty, takie jak funkcjonalność, estetyka, długi cykl życia, wykorzystanie naturalnych materiałów oraz proste i naturalne użytkowanie.< br/>
Projektanci, którzy współpracują ze sobą, wszyscy z udokumentowanym doświadczeniem i produktami referencyjnymi na rynku projektowym, pojawiają się jako interpretatorzy współczesnego świata, w którym żyjemy. Ich podstawową rolą jest przekazanie odrobiny siebie dla każdego obiektu. Są obdarzeni ogromną zdolnością analizy i refleksji, która pozwoli im połączyć tradycję wysoko wykwalifikowanej pracy rzemieślniczej z istniejącą zdolnością przemysłową i produkcyjną. W wielu przypadkach jest to nowa generacja doskonałości, w której wszyscy dzielą tę samą pasję i kulturę, co MOR.

Dzięki temu MOR zawsze będzie gwarancją wysokiej jakości produkcji i wyjątkowej osobowości, która zadowoli najbardziej namiętny klient dla współczesnych elementów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek