MOOOI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 454 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 454 elementów

MOOOI

Producent: Moooi

Od ponad 15 lat Moooi inspiruje i uwodzi świat swoim innowacyjnym i lśniącym designem. Styl kolekcji Moooi jest ekskluzywny, odważny i zabawny, ponieważ opiera się na przekonaniu, że design to kwestia miłości. Przedmioty o ponadczasowym pięknie, w których wyjątkowość i charakter przeszłości łączą się ze świeżością współczesności. Ta fuzja sprawia, że ​​Moooi skupia się na produkcji kultowych przedmiotów, od siedzeń po stoły, nie zapominając o akcesoriach i dodatkach. Moooi tworzy wnętrza urządzone różnymi wzorami i kolorami, które mogą objąć każdy rodzaj przestrzeni, tak aby ludzie w różnym wieku, kulturze i osobowości mogli zakochać się w swoich domach.
Firma, założona w 2001 roku przez Marcela Wandersa i Casper Vissers, wziął swoją nazwę od przymiotnika „piękny” w języku niderlandzkim. Trzecie „lub” dodane do nazwy marki jest synonimem wartości dodanej pod względem piękna i wyjątkowości. W 2015 roku Robin Bevers objął stanowisko CEO Moooi, zastępując współzałożyciela Caspera Vissersa. Marcel Wanders nadal jest kreatywną duszą marki, od 2013 roku otoczony przez Desirée de Jong, ale oprócz swoich projektów, Moooi stworzył również z biegiem czasu serię oryginalnych kolekcji z innymi znanymi nazwiskami na scenie projektowej, takimi jak Jurgen Bey, Bertjan Pot, Maarten Baas, Jaime Hayon, Neri & Hu, Joost van Bleiswijk, Studio Job i Nika Zupanc.
Magiczny i eklektyczny styl MoooiW meblach i akcesoriach Moooi znajdujemy magię, która sprawia, że ​​codzienne życie żywy i tworzy oryginalną i eklektyczną atmosferę, ze swoim stylem, który łączy różne kultury i odniesienia, kolory i wzory, tworząc wyjątkowy i fascynujący dom. Pierwszymi projektami Moooi, które odniosły natychmiastowy sukces w 2004 roku, były kolekcja Shade Shade i krzesło Maarten Baas' Smoke Chair. Kolekcje lamp Random, Raimond i Heracleum również odniosły duży sukces i pozostają wśród najlepiej sprzedających się kolekcji lamp, a także Prop Light, który można uznać za symbol marki.
Od piękna wyposażenia do piękno osoby, krok jest krótki, zwłaszcza dla odważnej i prowokacyjnej marki, takiej jak Moooi: w 2014 r. wprowadza linię kosmetyków dla luksusowych hoteli pod marką Luxury Hotel Cosmetics.
W 2015 r. nowa linia dywanów Moooi Carpets, kolorowych i oryginalnych, których wzory realizowane są w fotorealistyczny sposób dzięki technice druku w wysokiej rozdzielczości.
Zespół Moooi w pełni i z pasją oddany jest swojej misji: zadowoleniu klienta i oferują najlepsze na rynku. Działalność firmy jest wynikiem kreatywności każdego członka zespołu, zawsze otwartego na nowe inicjatywy, jako źródło możliwości i rozwoju. Moooi jest dumna z tego, co zrobiła do tej pory, ale nigdy nie jest usatysfakcjonowana. Dlatego stale ocenia produkty, usługi i systemy w celu poprawy swojej wewnętrznej organizacji w każdym z tych obszarów.
Gwarancja oryginalnego projektu podpisana MoooiMoooi wierzy w dobry design i chce wspierać oryginalność procesów twórczych które prowadzą do dobrego projektu. Marki projektowe i projektanci zasługują na ochronę, aby nadal tworzyć nowe produkty i inwestować w marketing swoich projektów. Urodzony w tajnych laboratoriach Moooi, „The Button” jest osobistym strażnikiem autentycznego designu, zaawansowanym technologicznie superbohaterem z technologią NFC, który będzie towarzyszył każdemu produktowi Moooi.
W dzisiejszych czasach masowa produkcja i podrabianie stają się coraz bardziej powszechne. Proces projektowania, produkcji i marketingu nowego produktu wymaga czasu. W tym czasie łatwo jest kopiować i powielać projekt i podbijać rynek tanimi imitacjami. Walka z tymi nieuczciwymi praktykami często wydaje się bezcelowa, Moooi zdał sobie sprawę, że zamiast walczyć z kopiami, najmądrzejszym wyborem byłoby skupienie się na podkreślaniu swoich projektów. Ochrona projektów Moooi za pomocą inteligentnej technologii, zapewniająca dumnym właścicielom produktów Moooi cyfrowy dowód ich inwestycji: właśnie dlatego narodził się The Button, bezpieczny cyfrowy strażnik inwestycji w przyszłość autentycznego projektu. Przycisk współpracuje z technologią NFC, której dzięki nowej funkcji Secure Unique NFC nie można skopiować. Przycisk można zeskanować za pomocą urządzenia zgodnego z NFC (smartfon lub tablet), a aplikację Moooi można pobrać z iTunes i Google Play Store.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek