MONITILLO MARMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MONITILLO MARMI

Producent: Monitillo Marmi

Monitillo Marmi zostało założone w 1980 roku w Altamura we Włoszech, z doświadczenia Francesco Monitillo i jego pasji do pracy z marmurem, granitem i kamieniem w ogóle.

Od ponad 30 lat firma wyróżnia się swoją sposób na interpretację osobliwości każdego kamienia, wzmacniając jego walory estetyczne i funkcjonalne.

Monitillo Marmi to włoska firma rzemieślnicza zorientowana na badania, innowacje i dbałość o szczegóły.

< br/>Firma

Monitillo Marmi ma łączną powierzchnię 12.000 m2, na której można znaleźć kamienie z całego świata.

Doświadczony personel dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań jakie stwarza każdy projekt. Ich multidyscyplinarne doświadczenie i ciągłe szkolenie gwarantują proaktywne podejście skoncentrowane na projektowaniu i produkcji.


Nasze korzenie

Monitillo Marmi znajduje się w sercu Apulii we Włoszech, Otoczona charakterystycznymi wzgórzami Murgii Altamura znajduje się pośrodku krainy wielkich tradycji, kontrastów i bogactwa kulturowego: obszaru nierozerwalnie związanego od wieków z obróbką kamienia. Tutaj lokalni „artyści” słyną z pracy z pasją i fachowością, wzmacniając ekspresję kamienia.
Budynki, ulice i każdy element architektoniczny świadczą o związku kamienia z lokalnymi rzemieślnikami.


Wartości

Monitillo Marmi: firma rodzinna. Monitillo Marmi od dwóch pokoleń reprezentuje profesjonalizm i ludzkie poświęcenie
Francesco Monitllo, założyciela firmy, i jego dzieci zawsze łączyła silna pasja do naturalnego kamienia, prostego, ale cennego materiału. Ten znajomy związek pozostawia niepowtarzalny ślad na każdym produkcie. Każdy projekt jest realizowany w pełnej przejrzystości, partnerzy otrzymują dokładne doradztwo w całym procesie, od projektu do produkcji, z pełnym poszanowaniem środowiska.

Monitillo Marmi to rodzina, jakość i profesjonalizm.


Techniki, maszyny

Z biegiem lat, dzięki szybkiemu wzrostowi popytu lokalnego i międzynarodowego, firma wprowadziła na rynek maszyny CNC (sterowane numerycznie) do prace o wysokiej precyzji, które poza umiejętnościami rzemieślniczymi pozwoliły na przekształcenie koncepcji projektowych w produkcję seryjną.

Cykl produkcyjny organizowany jest na maszynach do cięcia i polerowania CNC, wraz z 5-osiową maszyną CNC z ręcznym wykończeniem, kontrolą jakości, montażem i pakowaniem. Każdy produkt jest uzyskiwany dzięki umiejętnościom manualnym i najnowocześniejszym technikom.


Materiały

Monitillo Marmi oferuje szeroką gamę kamieni do okładzin i produktów, główne typy to onyks, wapień, marmur i trawertyn.
Każdy materiał dobierany jest z dużą starannością, aby zagwarantować doskonałe rezultaty. Monitillo Marmi przywiązuje dużą wagę do każdego szczegółu kamienia, podkreślając jego słoje i właściwości w każdym projekcie.


Uszyte na miarę

Zaangażowanie i fachowość wyróżniają każdą kreację Monitillo Marmi .

Płyty dobierane są z dbałością o ekskluzywność każdego projektu, jednocześnie oferując klientom rozwiązania szyte na miarę.
Monitillo Marmi angażuje się między innymi w projekty dla dużych placów budowy i prywatnych rezydencji we Włoszech i za granicą, oferując podejście oparte na dbałości o szczegóły i potrzeby klientów.

Wielodyscyplinarna wiedza i skonsolidowana sieć sprawiają, że Monitillo Marmi jest odpowiednim partnerem dla projektów, które obejmują różne materiały.
Monitillo Marmi produkuje podłogi do wnętrz i na zewnątrz, wkłady podłogowe, projektowanie urbanistyczne, schody, wanny, podświetlane ścianki działowe, designerskie meble, kominki i boiserie.


Współpraca

Przez lata Monitillo Marmi nawiązał współpracę z inżynierią i projektowaniem n biura do opracowywania rozwiązań szytych na miarę dla każdego projektu. Ponadto Monitillo Marmi współpracuje z ośrodkami badawczymi w celu zdobycia know-how na temat materiałów i technik.
W 2014 roku te partnerstwa doprowadziły do ​​powstania projektu Pietre di Monitillo, co w języku angielskim oznacza „Stones of Monitillo”, co jest kolekcja designerskich obiektów w kamieniu. W projekt zaangażowało się wielu znaczących włoskich i międzynarodowych projektantów i otrzymał specjalne wyróżnienie w prestiżowym Indeksie Wzornictwa ADI
2015 za produkt Ovo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek