MODUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

MODUS

Producent: Modus

Modus zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów do wyposażenia przestrzeni publicznych i prywatnych. Uważna stylizacja przedmiotów żeliwnych sprawia, że ​​Modus jest punktem odniesienia dla wyrafinowanego i wymagającego rynku.

Wielkie projekty
Poważne przekształcenia dają konkretne określenie znaków zmian i kształtują wyrazy współczesnej kultury w każdym artefakcie. Procesy projektowe stojące za ważnymi dziełami czynią je wyjątkowymi i określają ich oryginalną tożsamość. MODUS może asystować nie tylko w fazie projektowania i dostawy, ale również w całym procesie aż do realizacji, w ramach szerszego projektu architektonicznego.

Proces produkcji
Produkty są opracowywane przez naszego Biura Konstrukcyjnego, odpowiedzialnego za projektowanie obiektów, tworzenie modeli i organizację urządzeń do przemysłowych procesów produkcyjnych. Odlewy żeliwne, aluminiowe, mosiężne i brązowe są wykonywane z ekskluzywnych prototypowych modeli przez rzemieślnicze odlewnie lub zaawansowane zaplecze technologiczne w zależności od rodzaju produkowanego obiektu. Nasze wewnętrzne warsztaty przetwarzają i wykańczają odlewy za pomocą skomplikowanych operacji obróbki skrawaniem i nowoczesnego działu lakierowania. Produkty są następnie łączone i przechowywane w oddzielnych obszarach na specjalnych liniach montażowych i pakujących. Jakość, pomyślana jako narzędzie organizacyjne zapewniające stałą optymalizację wszystkich procesów korporacyjnych, a tym samym wszystkich produktów, jest certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001:2008.

Ochrona powierzchni
ELEMENTY ŻELIWNE: piaskowanie, szpachlowanie, jedna warstwa jednokomponentowego podkładu cynkowego malowana zanurzeniowo, dwie warstwy dwukomponentowego podkładu epoksydowego, jedna warstwa dwukomponentowej emalii poliuretanowo-akrylowej.
SKŁADNIKI ALUMINIOWE: wytrawianie technologiczne i zaprawienie, mycie alkaliczne oraz płukanie wodą zdemineralizowaną, chromianowanie, nałożenie podkładowej powłoki proszkowej epoksydowej, nałożenie jednej warstwy dwukomponentowej emalii poliuretanowo-akrylowej.
ELEMENTY STALOWE: cynkowanie ogniowe, piaskowanie, szpachlowanie, jednowarstwowa dwukomponentowa emalia epoksydowa , jednowarstwowa dwuskładnikowa emalia poliuretanowo-akrylowa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek