MODENESE GASTONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MODENESE GASTONE

Producent: Modenese Gastone

Modenese Gastone to włoska firma produkująca klasyczne i luksusowe ręcznie robione meble. Od momentu otwarcia pierwszego warsztatu w 1818 roku, wieloletnia rodzinna tradycja obróbki drewna jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Firma specjalizuje się obecnie w realizacji produktów do dekoracji wnętrz, a także oferuje kompleksowe rozwiązania dla projektów kontraktowych , w tym panele boiserie, drzwi, sufity, kuchnie, garderoby.
Każdy mebel jest całkowicie Made in Italy i jest szyty na miarę, można go dostosować pod względem kolorów, tkanin, wymiarów, wykończenia. Pozyskasz unikalny i ekskluzywny mebel.
Włoski smak i włoski styl są rozpoznawalne w każdej kolekcji. Asortyment produktów jest szeroki i spersonalizowany, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Nasze meble mogą być wykonane w każdym kolorze RAL i mogą być dopasowane do różnych potrzeb.
Modenese Gastone Group pracuje przy ambitnych projektach rządowych i prywatnych dzięki zaangażowanemu zespołowi kontraktowemu. Składający się z wykwalifikowanych techników i inżynierów, a także projektantów, architektów i kierowników projektów, Modenese Gastone Contract Team oferuje pełną obsługę, od pomiarów na miejscu, przez instalację i logistykę na całym świecie po projekty pod klucz.
Modenese Gastone oznacza wybór prestiżowych produktów rzemieślniczych dla dekoracja wnętrz
Modenese Gastone to wybór elegancji, jakości i tradycji Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek