MOBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MOBI

Producent: Mobi

Założona w 1983 roku w Bursie w Turcji firma Mobi jest producentem nowoczesnych mebli z najwyższej półki. Założyciel firmy, A.Rasit Karaaslan, jest wielokrotnie nagradzanym projektantem, a także twórcą całej jej kolekcji. Unikalne projekty i wyjątkowy kunszt sprawiły, że Mobi jest firmą o światowej renomie. Będąc jednym z pierwszych eksporterów designerskich mebli wykonanych w Turcji pod koniec lat 80., Mobi jest również jedną z niewielu tureckich firm, które zdobyły międzynarodową nagrodę w dziedzinie projektowania produktów meblowych. Mobi zdobyło nagrodę iF Product Design Award 2009 za stolik kawowy Sini, zaprojektowany przez A. Rasita Karaaslana.Dziś jej produkty są sprzedawane w prestiżowych lokalizacjach na całym świecie . W fabryce Mobi łączy się technologię cyfrową i rzemieślniczą obróbkę drewna, aby urzeczywistnić niezwykłość. Zastosowanie zaawansowanej technologii ułatwia innowacyjność i precyzję, podczas gdy rękodzieło wnosi kluczowy element osobistego charakteru, zamieniając każdy produkt w dzieło sztuki. Rezultatem są meble o wyrafinowanym designie, zniewalającym pięknem i bezszwowymi wykończeniami. Zespół wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, projektantów i techników Mobi razem przesuwa granice obróbki drewna i tworzy produkty, które wyznaczają parametry w dzisiejszym projektowaniu mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek