MISSONIHOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

MISSONIHOME

Producent: Missonihome

Znana marka modowa Missoni, działająca w świecie mody od 1953 roku, oferuje linię w całości dedykowaną domowi, gdzie szlachetne tkaniny i wysoki poziom wzornictwa łączą się w jedną mozaikę pomysłów i projektów. MissoniHome, marka dedykowana meblom, skierowana jest do tych, którzy chcą umeblować i udekorować swoje pomieszczenia w wyjątkowy i oryginalny akcent, nie rezygnując przy tym z niezwykle wysokiego poziomu jakości. Produkty MissoniHome skierowane są zarówno do mebli wewnętrznych, jak i zewnętrznych, ale można je również zastosować w ogrodach czy werandach o mocnym charakterze. MissoniHome od zawsze angażuje się w międzynarodowe targi, wydarzenia, podczas których projektanci, twórcy i architekci z całego świata spotykają się, aby zaprezentować swoje kolekcje lub podziwiać produkty wschodzących lub historycznych marek: charakterystyczna kreatywność MissoniHome, marka historyczna, ale na jednocześnie potrafiący się odnawiać z duchem czasu, jest wysoko ceniony przez profesjonalistów zajmujących się aranżacją wnętrz.

MissoniHome, meble wewnętrzne i zewnętrzneMissoniHome oferuje się, w panoramie światowego wyposażenia wnętrz, jako marka wysoka jakość, która łączy kreatywność, tkaniny oraz cenne i ekstrawaganckie materiały w tworzeniu każdego elementu. Sofy, fotele, ale przede wszystkim tekstylia, dywaniki, poduszki i pościel chcą przekazywać poczucie kreatywności, innowacji i radości z dzielenia się przestrzenią tak intymną jak ta w domu. Nie tylko przedmioty wewnętrzne, MissoniHome chciało wprowadzić do gry meble zewnętrzne, które mają coś do powiedzenia. Często element wewnętrzny może zostać zamieniony w outdoor, w grę o naprawdę wyjątkowej wszechstronności.
Od tkaniny po wyposażenie, marka łączy tkaniny i kreatywność w idealne połączenie, które zawsze przywraca atmosferę mody. Dla MissoniHome różne kolekcje stanowią ucieczkę od początku, elementy, które nieustannie się zmieniają. Od bardziej nowoczesnych kolekcji, po inne z alpejskimi perfumami, ale także z motywem kwiatowym, a nawet z przedstawieniami mozaik, znaków zodiaku po inne z czysto orientalnym nadrukiem. Gdy tylko wejdziesz do świata MissoniHome, oddychasz atmosferą, która uwalnia pozytywną energię, słońce i dobrze skalibrowane kolory, które idealnie komponują się z różnymi rodzajami otoczenia. Wszystko po to, aby nadać im charakter i osobowość.

Marka Missoni, od mody po wyposażenie domuOd 1997 roku Rosita Missoni, projektantka doskonałości firmy, jest osobiście odpowiedzialna za tworzenie i projektowanie rewolucyjnych i zmieniających się pomysłów , które łączą pasję do wysokiej mody z szlachetnymi tkaninami i wyposażeniem domu. Casa, w koncepcji Rosity Missoni, to koncepcja, która wyraża wewnętrzne emocje i doznania w ciągłej ewolucji. „Dom żyje, ciągle się porusza, nigdy się nie kończy”, mówi często. Motyw przewodni, który uczynił z MissoniHome markę o świeżym i słonecznym smaku, w której kreatywność jest kluczową wartością. Środowiska domowe jawią się zatem jako stale zmieniające się przestrzenie, miejsca, w których można w pełni żyć i przekształcać się, gdy zajdzie taka potrzeba. W końcu to dom zawiera w sobie część tego, kim jesteśmy i co chcemy przekazać innym.
„Mój dom jest synonimem świątecznego powitania i przyjemnej atmosfery. zorganizowane, ale nieformalne siedlisko, które ekscytuje i intryguje, gdzie każda przestrzeń to oaza kolorów i nastrojów. I formuły wolne od schematów”. To idea, która kieruje każdym kreatywnym projektem Rosity Missoni. Przestrzenie domu reprezentują więc miejsca funkcjonalne i dynamiczne, ale jednocześnie dalekie od ciasnych i statycznych schematów. Emocje, to jeden z celów marki. Stwórz więc w oczach tych, którzy obserwują tę przyjemną ciekawość, która prowadzi do chęci odkrywania, życia i cieszenia się swoim domem w nieformalnych, jasnych kolorach, które kuszą tych, którzy mieszkają w tych przestrzeniach, do odczuwania dobrego samopoczucia. Bo dom, który wyraża dobre samopoczucie i słońce wpływa również na jakość życia tych, którzy w nim mieszkają. Unikalne tkaniny, ewoluujące kształty, słoneczne i jasne kolory. To i wiele więcej reprezentuje MissoniHome.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek