MINIFORMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 125 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 125 elementów

MINIFORMS

Producent: Miniforms

Miniforms to tętniąca życiem i dynamiczna dusza współczesnych mebli. Od wczesnych lat 70. ta oryginalna, młoda i wysoce kreatywna firma była w stanie przekazać wagę eksperymentowania z materiałami, kolorami i awangardowym, nowatorskim stylem. Miniforms narodziło się z przedsiębiorczości Luigiego Bardiniego, który w tamtym czasie założył Industria Veneta Tavolinetti (Inveta)
sława firmy rosła w ciągu następnej dekady, kiedy pojawiła się na arenie międzynarodowej dzięki swojej oryginalności, co jest wyraźnym znakiem jej misja projektantów. Kolory stały się jaśniejsze i bardziej zabawne. Materiały stały się przyjazne dla środowiska. Produkty stały się łatwe do zorganizowania w przestrzeniach prywatnych, publicznych lub komercyjnych, tworząc żywą i dziwaczną atmosferę. Drewno, które zmonopolizowało pierwsze kolekcje krzeseł, stołów i mebli magazynowych, pozostawiło pole do eksperymentów z metalem i szkłem - surowcami przetworzonymi tak, aby produkty firmy były niezwykle oryginalne i niepowtarzalne.
Świadomi, jak trudno jest tworzyć nowe produkty dla konsumentów i entuzjastów designu, Miniforms promuje badania, które są środkiem, który firma wykorzystuje jako lekarstwa do fascynowania, zadziwiania, urzekania i intrygowania naprawdę wyjątkowymi, ciekawymi i zawsze awangardowymi pomysłami. Niezależnie od tego, czy jest to szafka, sofa, lampa czy lustro, fascynujące eksperymenty estetyczne nigdy się nie kończą. Celem firmy jest zrewolucjonizowanie często stereotypowej wizji zwykłych, codziennych przedmiotów. Miniformy są idealne dla osób, które są gotowe przekraczać granice swoich twórczych i wizualnych horyzontów, aby tworzyć radosną, kolorową, ironiczną i subtelną atmosferę.

Meble Miniforms: elegancja i oryginalność Oryginalność zawsze była znakiem rozpoznawczym Miniforms produkty, uhonorowane ważnymi nagrodami krajowymi i międzynarodowymi za ekscytujące i dziwaczne projekty firmy. Otto Table, zdobywca nagrody Young&Design Award 2011, to nowoczesny stół z orzecha odpowiedni do przestronnej i jasnej przestrzeni - niekwestionowana gwiazda salonu. Zaprojektowana przez Paolo Cappello i bardzo ceniona za asymetryczną i szczegółową architekturę, która uczyniła ją ikoną, była piórem w czapce Miniforms z jej szybkimi i spontanicznymi liniami, nigdy nie będąc trywialnymi ani niewyraźnymi. Jego fascynacja polega na zdolności jej twórcy do sprawienia, by solidny materiał wyglądał niemal tak, jakby został szybko naszkicowany ręcznie na kartce papieru.
Miniformy nie ominęły ani jednego rytmu dzięki niedawnej produkcji krzeseł, foteli, hokery, regały, półki, lustra i akcesoria różnego rodzaju i wymiarów. W 2015 roku Paolo Cappello zyskał uznanie dla firmy dzięki Caruso, drewnianemu kredensowi ze zintegrowanymi głośnikami i szerokim wachlarzem możliwości personalizacji wykończeń tuby i nóg konstrukcji. Silna tożsamość hi-tech łączy się z meblem, któremu udaje się stworzyć umiejętnie wyważoną mieszankę spontaniczności i siły estetycznej prymitywnego i naturalnego materiału z systemem audio zaprojektowanym tak, aby stworzyć przytulny kącik w salonie.

Meble i dodatki o wesołym i kolorowym designieW dzisiejszym świecie, w którym uwaga została skupiona na kwestiach takich jak użyteczność, minimalizm, istotność i poszukiwanie przestrzeni życiowych, które mogą zmaksymalizować często ograniczone przestrzenie nowoczesnych mieszkań, Miniforms podnosi głos czułego i prowokacyjnego protestu, produkując naprawdę wyjątkowe meble zaprojektowane tak, aby wyrażały wiele aspektów każdej osoby. Linie są proste i atrakcyjne
kolory można dostosować i zawsze są wesołe.
Miniformy uosabiają lekkość i wykazują skłonność do eksperymentowania. Pod przychylną gwiazdą Made in Italy firma dała życie kolorowemu i karykaturalnemu światu, który jest wyrafinowany i nigdy nie przesadny, w którym kolory doskonale łączą się z zaawansowaną technologicznie produkcją. Kilkadziesiąt lat temu firma przyjęła całkowicie ekologiczne wartości, problem, którym wiele firm z sektora dopiero niedawno zaczęło się zajmować. Produkcja skupia się na ponownym użyciu i „zero waste”, wartościach docenianych we współczesnej kulturze, zgodnie z prowokującą do myślenia awangardą, która towarzyszy twórczemu rozmachowi Miniformów od momentu ich powstania.

Miniformy w sprzedaży online na Maximus DesignMiniforms Produkty sprzedawane są na platformie e-commerce Maximus Design. Wiele produktów, teraz projektuje ikony, bezpośrednio online.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek