MILLA & MILLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

MILLA & MILLI

Producent: Milla & Milli

Marka Milla & Milli jest spełnieniem obietnicy najwyższej jakości chorwackich mebli zaprojektowanych przez utalentowanych chorwackich projektantów i wykonanych wyłącznie z chorwackiego litego drewna najwyższej jakości. Długoletnia reputacja chorwackiego drewna jako surowca o wyjątkowej jakości oraz fakt, że chorwackie wzornictwo w ostatnim czasie osiągnęło nowe wyżyny, zainspirowało nas do stworzenia chorwackich mebli, które będą rozpoznawane na całym świecie. Nasze meble wykonane są z ekologicznego litego drewna posiadającego certyfikat FSC®, które zostało starannie wyselekcjonowane i pokryte specjalnymi olejnymi wykończeniami w celu zachowania ich oryginalnego wyglądu i jakości. Projektanci, z którymi współpracujemy przez cały proces oraz rzemieślnicy, którzy dbają o to, aby każdy kawałek drewna idealnie pasował, to gwarancja nieocenionego produktu końcowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek