MILAN ILUMINACION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 193 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 193 elementów

MILAN ILUMINACION

Producent: Milan Iluminacion

Od 1960 roku MILAN Iluminacion angażuje się w wyróżniający się Design swoich produktów, w utrzymywanie standardów Jakości w każdym z elementów używanych do produkcji naszych lamp oraz w zapewnianie naszym klientom sumiennej obsługi. Dzięki tej usłudze jesteśmy obecnie obecni w ponad 40 różnych krajach, w najlepszych salonach w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu, a także od Madrytu, Barcelony, Berlina i Frankfurtu po Hongkong, Tokio i Moskwę.
Uważamy, że dział projektowy MILAN ILUMINACIîN jest sercem naszej firmy, ponieważ to tam gromadzone przez ponad 45 lat know-how jest wykorzystywane w celu uniknięcia potencjalnych problemów z jakością i produkcją każdego modelu. Jednocześnie stale dąży do doskonalenia portfolio produktów naszej marki, aby ułatwić naszym klientomÕ i dystrybutorom zadanie dostosowywania i aktualizowania modeli zgodnie ze zmieniającymi się trendami rynkowymi.
Od lat wyznacza nam jakość naszych produktów poza innymi markami oświetleniowymi. Nasze procesy produkcyjne przechodzą rygorystyczne testy, aby zapewnić zgodność ze standardami jakości. W zakresie logistyki przyświeca nam cel, którym jest zapewnienie naszym klientom najlepszej obsługi w sposób szybki i zorganizowany.
Zaangażowanie w obsługę. Posiadamy magazyn zorganizowany w systemie kodowania EAN (który jest stosowany również w innych naszych magazynach produkcyjnych), w którym przechowujemy dużą liczbę każdego z modeli występujących w katalogu Ð produkcja oparta na prognozach komputerowych Ð aby móc reagować natychmiast, bez względu na potrzeby naszych klientów. Korzystając z tego systemu, nasz średni czas dostawy wynosi 4,5 dnia na rynku hiszpańskim i 7 w pozostałej części Europy.
Zaangażowanie w jakość. Posiadamy system składający się z 16 Procedur Wewnętrznych i 8 Instrukcji Technicznych, który pozwala nam wykryć każdy spadek w wysokich standardach Jakości, które wyznaczamy dla naszych produktów. Cały proces montażu lamp odbywa się w naszej siedzibie – wbrew obecnemu trendowi outsourcingu – dzięki czemu możemy kontrolować każdy szczegół wszystkich zaangażowanych komponentów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek