MIDJ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 229 elementów

MIDJ

Producent: Midj

Midj we Włoszech to firma z siedzibą w Cordovado, w północno-wschodnich Włoszech, o długiej historii. Założona w 1987 roku firma nieprzerwanie dążyła do produkcji mebli reprezentujących najwyższą jakość wyposażenia. Midj, firma rodzinna, wierzy w siłę posiadania całego procesu twórczego i produkcyjnego pod jednym dachem. Od trzydziestu lat pasja i uwaga to kluczowe elementy, które otaczają każdy model. Midj nie tylko produkuje, ale myśli, rysuje, projektuje każdy produkt dzięki pasji i kreatywności swojego zespołu.
Niemal maniakalna uwaga, jaką firma poświęca swojej pracy, prowadzi do tworzenia innowacyjnych i niezawodnych produktów. Jeśli potencjał przemysłowy i zaawansowana technologia są siłą Midj, to umiejętność know-how jest duszą i to naprawdę wyróżnia markę. Know-how jest sercem firmy: dzięki wszystkim projektom, które ostatecznie kierują pomysłami z rzemieślniczego powołania, które jest stale kultywowane i doskonalone. Midj przeniósł opiekę nad produkcją rzemieślniczą na skalę przemysłową. Rezultatem jest dobrze wykończony produkt, jakby był wykonany ręcznie.

W kolekcjach Midj nieustannie poszukujemy wszechstronności w tworzeniu modeli, które w równym stopniu odpowiadają na potrzeby przestrzeni publicznych i prywatnych. Obiekty, które można przypisać do jadalni jako biura, kuchni jak w restauracji. Tworząc każdą kolekcję, badamy wszystkie możliwe wariacje, oferując profesjonalistom tysiące pomysłów na rozwój ich projektów.
Płynne linie i zaokrąglone rogi to cechy charakterystyczne modeli Midj. To jest wyzwanie: tworzyć „miękkie” modele nie tylko z miękkich materiałów, ale także z twardych elementów, takich jak metal i tworzywa sztuczne.
To jest „miękki projekt”: meble stworzone nie tyle po to, by je wyeksponować, ile raczej po to, by je wyeksponować. żyć. Midj jest partnerem sieci The Italian Concept i wraz z Piaval e Montbel wchodzi na rynki międzynarodowe, aby zaoferować klientom największą gamę produktów i stylów, których jakość jest gwarantowana przez rozwój całkowicie Made in Italy i produkcji.
Zintegrowany System Zarządzania Midj jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2015, aby zawsze odpowiadać aktualnym standardom jakości. Zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska jest potwierdzona certyfikatem ISO 14001:2015, międzynarodowym standardem uzyskanym przez Midj, który obejmuje ją wraz z dostawcami w zrównoważonym podejściu poprzez coraz większą redukcję zużycia i zanieczyszczeń. Od 2019 roku Midj dołączyło do obwodu FSC® C145936 odpowiedzialnego zarządzania lasami.

Midj do sprzedaży online na Maximus DesignFirma Midj polega na Maximus Design, aby sprzedawać swoje produkty online: ponad 190 pozycji, w tym stoły, krzesła, fotele , regały, hokery

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek