METALMEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 97 - 99 z 99 elementów
Pokazuje 97 - 99 z 99 elementów

METALMEK

Producent: Metalmek

Od ponad 35 lat Metalmek Illuminazione SRL jest liderem w sektorze oświetlenia technicznego. Jej lokalizacja w Lainate (Mi) obejmuje biura, salon wystawowy, laboratoria badawcze i pełny cykl produkcyjny. Produkcja obejmuje cały proces, od obróbki blachy stalowej i aluminium, po malowanie proszkowe i montaż produktu końcowego. Jakość gotowego produktu jest stale testowana na różnych etapach produkcji.
Asortyment produktów jest przeznaczony głównie do użytku usługowego, cywilnego, handlowego i meblowego. Dzięki swojemu doświadczeniu i systemowi zarządzania przewaga konkurencyjna firmy opiera się na szybkim zaspokajaniu potrzeb klientów. To, wraz z wyróżniającymi się kompetencjami w skrupulatnym doborze surowców i decydowaniu o sposobie ich przetwarzania, identyfikuje firmę jako najbardziej wiarygodnego partnera w branży oświetlenia energooszczędnego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek