METALCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

METALCO

Producent: Metalco

Z biegiem czasu Metalco rozwinęło markę Metalco Home, która obejmuje meble ogrodowe dla klientów prywatnych i kontraktowych. Meble miejskie i ogrodzenia metalowe Metalco oraz Metalco Home są dziś zrzeszone w Grupie Metalco, razem z innymi formami działalności.
Obecnie nasza Centrala Grupy zatrudnia ponad 170 bezpośrednich pracowników, oprócz struktur sprzedaży zajmujących się dystrybucją naszych produktów w ponad 50 krajach.
W ten sposób firma dociera do klientów w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i obu Amerykach, zapewniając najwyższą uwagę i elastyczność, szczególnie w przypadku konkretnych zapytań. Działalność produkcyjna obejmuje wszystkie etapy wytwarzania produktu i koncentruje się wokół zakładu produkcyjnego w Castelminio di Resana (TV), który zajmuje powierzchnię 50 000 m², z czego 25 000 m² jest zakryte.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek