MELOGRANOBLU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

MELOGRANOBLU

Producent: Melogranoblu

Założona i założona w 1997 roku przez Ermanno Rocchi i Massimo Crema, melogranoblu to włoska firma zajmująca się oświetleniem wnętrz z siedzibą w Bergamo. Przez lata firma opracowała szeroką gamę rozwiązań do projektowania oświetlenia wnętrz, odpowiednich do domów lub oferujących bardziej efektowne instalacje do dużych obiektów architektonicznych.
Kreacje melogranoblu to istne spektakle świetlne, skupiające się na efekcie sensorycznym i emocjonalnym światła przez szkło.
Projekty projektowe, w których wszystkie formy szkła są opracowywane i projektowane zgodnie z efektami, jakie mogą generować przez światło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek