MATTHEW MCCORMICK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MATTHEW MCCORMICK

Producent: Matthew Mccormick

Matthew McCormick Studio to współczesna firma projektowa z siedzibą w Vancouver w Kanadzie. Z pasją do kształtu i formy pozwalamy, aby nasz proces twórczy był oparty na ciekawości i dopracowany przez inżynierię. Współpracując z projektantami i architektami, tworzymy oświetlenie jako unikalną przestrzeń samą w sobie. Od prostej, samodzielnej oprawy po wielkoformatowe, oświetlone instalacje artystyczne, każdy element i projekt jest dobrze przemyślany i świadomie stworzony.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek