MASIERO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 574 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 574 elementów

MASIERO

Producent: Masiero

Założona w 1981 roku przez Paolo Masiero i Marilenę Pellizzato, Emme Pi Light - Masiero Group jest wiodącą firmą na rynku najwyższej klasy oświetlenia dekoracyjnego. Siedziba główna w Casale sul Sile, kilka kilometrów od Wenecji, mieści zarówno biura handlowe i wykonawcze, jak i produkcję i magazyny.

Tradycja i innowacja łączą się w filozofii MASIERO, tworząc projekty o ogromnej wartości artystycznej, wyłącznie i dumnie wyprodukowane we Włoszech.

MASIERO stało się marką referencyjną, obecną na wszystkich rynkach międzynarodowych, prezentowaną w najlepszych salonach na całym świecie.

Made in Italy
Marka MASIERO obejmuje trzy różne kolekcje o nazwach CLASSICA, ECLETTICA i OTTOCENTO, o różnych cechach i dobrze zdefiniowanych celach na określonych rynkach. Wszystkie kreacje pochodzą z doświadczenia „rzemieślników światła” MASIERO.

Wewnętrzni projektanci i pomysły z badań zewnętrznych spotykają się z wykwalifikowanymi rękami ponad 40 profesjonalistów, którzy dbają o każdy element, od produkcji metalowych ram po montaż podzespołów i testowanie elektryczne, od malowania po dekoracyjne wykończenie, z tą samą pasją, która kieruje MASIERO przez ponad 30 lat.

Każdy produkt MASIERO jest wartościowym, eleganckim i absolutnie ekskluzywnym dziełem sztuki, w pełni obejmującym filozofia "szycia na miarę światła".


Materiał
Z biegiem lat MASIERO ewoluowało dzięki wykorzystaniu nowych materiałów, takich jak drewno, metakrylan czy ceramika Bassano.

Wprowadzono innowacyjne parametry estetyczne, o bardziej nowoczesnych i zaawansowanych formach, ale z prostym językiem, zdolnym do zachowania silnego związku z klasycznymi korzeniami i historią.
Trekcje rodzą się z materii przetworzonej i przekształconej w sztuka: żelazne, mosiężne i stalowe ramy, jedwabna organza, Shantung Le Bo ck, Ponge i poliester na abażury, kryształ Asfour, Bohemia i błyszczące Swarovski na wisiorki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek