MARKET SET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

MARKET SET

Producent: Market Set

Przejęta przez firmę COREP w czerwcu 2016 r. MARKET SET to marka oświetleniowa, która zachowuje swoje podstawy i wprowadza na rynek nowe kolekcje, które są bardzo modne, a jednocześnie pozostają przystępnym cenowo luksusem. MARKET SET może błyszczeć dzięki nowemu zespołowi złożonemu z młodych projektantów, którzy odświeżają wizerunek marki, nadając jej wysokiej klasy pozycjonowanie, jednocześnie skupiając się na projektowaniu.

Nowy kierunek artystyczny ujawnił dwa charakterystyczne wszechświaty marek:

Jednym z nich jest MĘSKI - Design mający na celu być elegancki, honorujący mosiądz i marmur w kilku odmianach. Niedrogi luksus w połączeniu z dekoracyjnym duchem dzięki geometrycznym liniom, reprezentującym zarówno elegancję, jak i ponadczasowość, to jasna definicja męskiej strony marki.

Drugim jest KOBIECY - Ciepło i Zimno łączą się w odkryj seksowną i szykowną stronę marki. Nagromadzenie geometrycznych kształtów ujawnia ostentacyjny design XXL. Kobiecy dotyk i ciepło są wyraźnie wyczuwalne dzięki złotym kolorom, opalizującym materiałom i perłowym refleksom.

LINIE GRAFICZNE lamp, lamp podłogowych, lamp wiszących i kinkietów łączą współczesny szyk i podkreślają praca metalu w myśleniu powietrznym. Gry przezroczystości doskonale pokazują światło. Styl, pozostając elegancki i ponadczasowy, czasem industrialny lub nieco poetycki, może ulec przesadzeniu lub być subtelnie dyskretny...

NOWA KOLEKCJA ma być szlachetna, delikatnie ozdabiając wyrafinowane i dynamiczne wnętrza poprzez umieszczenie ładnego reflektora na inscenizacji domu. Do kolekcji wkraczają naturalne materiały, takie jak trzcina i prany len, a także prestiżowe materiały, takie jak żakardowa tkanina Art & Deco i błyszczące efekty metaliczne, które doskonale odbijają światło jak skarb. ZINTEGROWANY DESIGN I FRANCUSKA PRODUKCJA to idealne skojarzenie z tą nową kolekcją.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek