MARIONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 579 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 579 elementów

MARIONI

Producent: Marioni

MARIONI to nowoczesna i dynamiczna firma, która oferuje klientom produkty wysokiej jakości i współpracuje z najlepszymi architektami, projektantami wnętrz i wykonawcami, aby znaleźć coraz bardziej ekskluzywne rozwiązania. Siedziba znajduje się we Florencji, gdzie sztuka tworzenia przedmiotów, z niewątpliwym wyrafinowaniem i polotem, ma swoje korzenie w okresie renesansu. Wszystkie kolekcje odrzucają wielką seryjność i można je personalizować. Historia firmy jest tak bogata w osobiste doświadczenia i wartości ludzkie, które czynią ją pierwszą w swojej branży. Relacja, która często pojawia się między klientem a naszym kreatywnym zespołem, wykracza poza zwykłą podaż, często skutkując pozytywną i ciągłą wymianą stymulujących pomysłów i innowacyjnych propozycji: wizja, która sprawia, że ​​MARIONI pojawia się w zróżnicowanym włoskim krajobrazie przedsiębiorczości.

100% włoskiej jakościJakość i zrównoważony rozwój zawsze były priorytetami firmy.
Wszyscy pracownicy Marioni są zobowiązani do przestrzegania najwyższych standardów jakości i obsługi na co dzień. Lampy, akcesoria meblowe, tapicerka i meble, choć w całości wykonane ręcznie z rzemieślniczą starannością, muszą przejść najbardziej rygorystyczne testy wytrzymałościowe i gwarantować ich działanie w czasie.
Od 2002 roku posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według międzynarodowych norma UNI EN ISO 9001: 2015. Co roku strona trzecia sprawdza zgodność z wewnętrznymi procedurami, monitoruje i ocenia utrzymanie celów korporacyjnych.
Marioni zobowiązuje się również do zmniejszenia wpływu na środowisko, zwracając uwagę na swoje cykle produkcyjne w celu zmniejszenia do minimum defektów i zużycia energii.

Projekty hotelarskie i mieszkanioweElastyczność produkcji Marioni i zdolności artystyczne są dostępne dla wymagających i wyrafinowanych klientów, którzy szukają najlepszego stosunku jakości do ceny i zgodności z parametry projektu. Wśród umiejętności firmy lubimy pamiętać obsesyjną dbałość o wykonanie produktów oraz sprawne wsparcie techniczne przy opracowywaniu wszelkich niestandardowych propozycji, zgodnie z życzeniem wykonawców, firm zajmujących się architekturą wnętrz i projektantów. Niestandardowe projekty i kunszt rzemieślniczy przekształcają surowce w wyjątkowe, harmonijne środowiska, piękne do oglądania i do życia. Nasz Dział Stylu jest zawsze gotowy do omówienia z profesjonalistami z branży na każde żądanie, nawet najbardziej pomysłowe, w celu znalezienie odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych do założonych budżetów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek