MARIANKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARIANKA

Producent: Marianka

Marianka to innowacyjna nowa firma mająca na celu funkcjonalizację powierzchni. Opracowując materiał, który służy jako interaktywna warstwa podkładowa, Marianka jest w stanie nasycić każdą powierzchnię interaktywnymi właściwościami. Ściana może stać się włącznikiem światła, podłoga może stać się elektrycznym pianinem, dywan może reagować na bawiące się dzieci, pokój może wykrywać przyjazdy, wyjazdy i liczby zawodów
niemal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Ci inteligentni a połączone powierzchnie są oparte na opatentowanej technologii zwanej Talkative Matter, która jest w stanie wykryć obecność ludzkiego ciała poprzez dotyk lub z niewielkiej odległości. Czujniki mogą aktywować dowolny system za pomocą dowolnego materiału.
Nasza innowacja polega na tym, że materiały pozwalają nam tworzyć różne strefy interakcji. Tworzymy niewidoczne i ergonomiczne przełączniki zajmujące duże powierzchnie i dopasowujące się do szerokiego wachlarza potrzeb, oferując nieskończone możliwości przestrzeni przeznaczonych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek