MANADE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

MANADE

Producent: Manade

Znana ze swojej kreatywności i produktów z najwyższej półki firma Manade od 1972 roku odgrywa aktywną rolę w historii projektowania biur. kolekcje się powiększały i powstało wiele silnych marek.

Innowacje mają kluczowe znaczenie dla strategii rozwoju firmy: Manade zbudowała swoją tożsamość dzięki poszukiwaniu ergonomicznych rozwiązań i chęci słuchania na rynek. To rygorystyczne podejście uczyniło Manade wyjątkową marką w ciągle zmieniającym się sektorze wyposażenia biurowego. Jako dowód swojej dynamicznej postawy, firma Manade kontynuuje swój rozwój poprzez poszerzanie asortymentu produktów w systemy ekranów i ścianek działowych zgodnych z asortymentem akcesoriów trzeciego poziomu.

Szeroka współpraca ze znanymi projektantami i kreatywnymi umysłami podjęte po drodze, a podejście okazało się bardzo skuteczne. Martin Szekely, Philippe Michel, Philippe Stephant, Emmanuel Gallina, Jean Yves Missir, Jean René Talopp, Jean Pierre Vitrac, Luis Jamarillo i firma Guérin & Breifuss odegrali swoją rolę, wraz z zespołem z samego Manade, we wzroście marki reputacja na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek