MALABAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów

MALABAR

Producent: Malabar

Malabar projektuje i wykonuje ekskluzywne meble rzemieślnicze o wyrazistej estetyce artystycznej.
Utworzony w 2012 roku wraz z wprowadzeniem na rynek gamy dekoracyjnych portugalskich gitar Fado oraz kolekcji mebli World Architects, firma Malabar wydała do tej pory łącznie 5 wyjątkowych mebli i kolekcje akcesoriów.
Malabar odcisnął swoje piętno na najważniejszych międzynarodowych targach, takich jak 100% Design London, Maison&Objet, Decorex, Stockholm Furniture Fair czy Seoul International.
Nasze projektowanie i produkcja mebli wywodzi się z okolic Porto, północny region Portugalii z długą i silną tradycją w wytwarzaniu rzemieślniczych, ręcznie robionych mebli. Nasza tożsamość projektowa opiera się na modernizacji dziedzictwa architektonicznego i artystycznego ostatnich 5 stuleci, zarówno portugalskiego, jak i międzynarodowego, przy jednoczesnym dążeniu do wywoływania emocji poprzez swoje dzieła. Naszą wyjątkową ofertę meblową definiujemy jako preferencje dla szlachetnego drewna i doświadczenie naszych rzemieślników w zakresie różnych technik obróbki drewna.


WARTOŚCI PROJEKTOWE
Podobnie jak w Erze Odkryć, Malabar ma na celu zaprojektowanie unikalnych dzieł o wysokim wyrafinowaniu z portugalskim podpisem. Wyrafinowane, uwodzicielskie i porywające elementy naszych kolekcji to meble i dodatki do wyposażenia wnętrz.
Pijemy z portugalskiej duszy i tradycji, odtwarzając je, przełamując bariery, poszerzając granice z wyrafinowaniem, wdziękiem i pasją. Misja Stwórz wyrafinowane i urzekające elementy, które budzą emocje dzięki naszemu charakterystycznemu luzytańskiemu wzornictwu i rzemiosłu. Wizja Reprezentowanie doskonałości wzornictwa i bycie rozpoznawanym na arenie międzynarodowej w promowaniu tego, co najlepsze w portugalskim wzornictwie i rzemiośle.
Aby stworzyć naszą wyjątkową ofertę mebli, składającą się z uwodzicielskich elementów, które opowiadają historię, wykorzystujemy najszlachetniejsze drewno, różne techniki rzemieślnicze , a przede wszystkim portugalskie serce, dusza i tradycja. Lubimy nazywać je dziełami, a nie produktami, ponieważ wierzymy, że tworzymy dzieła sztuki, które wznoszą się ponad swoją funkcję. Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz Malabar idealnie pasują do nowoczesnych domów z zamiłowaniem do klasycznych lub klasycznych domów z zamiłowaniem do nowoczesnych, minimalistycznych, a nawet nowoczesnych mebli inspirowanych naturą. Pojęcie „Malabar” wywodzi się z regionu Malabar w południowych Indiach. W epoce odkryć czarny pieprz Malabar był jedną z orientalnych przypraw, które przywieźli do Portugalii żądni przygód żeglarze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek