MADEMOISELLE JO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

MADEMOISELLE JO

Producent: Mademoiselle Jo

Mademoiselle Jo to belgijska firma, która projektuje i produkuje stoliki kawowe, tace do obsługi oraz akcesoria meblowe. Joan Bebronne jest założycielem i projektantem produktu: jest belgijską projektantką z pasją do architektury. Z wykształcenia stylistka w La Cambre, od 25 lat tworzy trendy, kolory i tkaniny dla świata bielizny. Architektura od zawsze była jej pasją i projektowanie obiektów stało się dla niej oczywistą ścieżką.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek