MADE DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

MADE DESIGN

Producent: Made Design

Made Design została założona w 2010 roku jako marka akcesoriów dekoracyjnych i designerskich do zaspokojenia szeregu potrzeb nie tylko w miejscu pracy, ale także w przestrzeni publicznej i w domu. Jej wspólnym mianownikiem jest utrzymanie porządku w Twojej przestrzeni. Wszystkie rozwiązania zostały stworzone przez uznanych projektantów. Recykling, wieszaki, tablice i mównice to tylko niektóre z produktów, które są dystrybuowane w ponad 50 krajach. Made Design jest częścią grupy Planning Sisplamo, firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji szerokiej gamy akcesoriów. W 2019 Made Design zaktualizowało swoją tożsamość marki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek