LYX LUMINAIRES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 92 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 92 elementów

LYX LUMINAIRES

Producent: LYX Luminaires

Oprawy LYX redagują gamę lamp solarnych i diod LED o niskiej mocy zaprojektowanych przez Claude'a Robina.Oświetlenie zewnętrzne produkowane we Francji podlega najbardziej wymagającym ograniczeniom.
Kolekcje odpowiadają na różne potrzeby tworzenia wyjątkowego świetlistego wszechświata: oświetlenie ścian, oświetlenie przejść, oświetlenie tarasów.
Od efemerycznych świątecznych nastrojów po bardziej funkcjonalne instalacje, każda lampa uczestniczy w tworzeniu określonej świetlistej atmosfery.

Oprawa LYX uczestniczy w rozwoju odnawialnych źródeł energii.


Środowisko LYX

Od 2013 roku jesteśmy zaangażowani w podejście w tworzeniu naszych produktów, W celu ograniczenia wpływu naszej działalności na środowisko.

Dzięki ekoprojektowi, wykorzystaniu #źródeł słonecznych i #LED o niskim zużyciu energii, poprzez produkcję #sąsiedztwa we Francji, trwałość naszych produktów możliwa do naprawy i ewolucji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek