LYON BÉTON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

LYON BÉTON

Producent: Lyon Béton

lyon béton to firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie mebli, akcesoriów i przedmiotów z betonu.
lyon béton przesuwa granice potencjału projektowego betonu, aby oferować produkty, które są zarówno odpowiedzialne, jak i trwałe. Produkty, które przetrwają w czasie
produkty, które mogą być przekazywane dalej.
Lyon béton dopracował proces formowania betonu, oferując projektantom ekscytujący nowy poziom swobody, przypominający nadejście formowania wtryskowego tworzyw sztucznych w lata pięćdziesiąte.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek