LVB ACOUSTICS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

LVB ACOUSTICS

Producent: LvB Acoustics

LvB Acoustics to marka Ambiente Ufficio Srl, specjalizująca się w panelach dźwiękochłonnych i związanych z nimi komforcie środowiskowym.
Przygoda LvB Acoustics w świecie komfortu akustycznego rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy stała się importerem produktów wygłuszających dla ważnego międzynarodowego Spółka. W 2015 roku dzięki temu doświadczeniu postanowił samodzielnie komponować panele, dając życie innowacyjnym produktom, które rozwiązują problem pogłosu i jednocześnie przyczyniają się do poprawy samopoczucia ludzi. Podobnie jak w świecie muzyki, nawet w dźwiękochłonnym krajobrazie, konwencje trzeba przekręcać, by stworzyć coś wyjątkowego, zarówno wizualnie, jak i akustycznie.
Panele LvB Acoustics znajdują zastosowanie nie tylko w biurach czy otwartych przestrzeniach operacyjnych, ale także w salach konferencyjnych i audytoriach, a także w stołówkach, hotelach i wszelkich miejscach interakcji społecznych. Nawet nazwa, inspirowana jednym z największych muzyków i kompozytorów, przypomina o czystości dźwięku.

Produkcja paneli dźwiękochłonnych poza pudełkiem
LvB Acoustics zdecydowała się nie używać technika produkcji paneli dźwiękochłonnych za pomocą termoformowania, uwalniając się tym samym od konwencji i zgodności tego sektora, tworząc produkty w pełni konfigurowalne pod względem kształtów, grubości, kolorów i wymiarów.
To, podążając i zajmując się bezpośrednio z każdym aspektem projektowym: od analizy akustycznej i oceny pomieszczeń, po stworzenie paneli dźwiękochłonnych i ich prawidłowy montaż w celu osiągnięcia maksymalnego komfortu akustycznego i estetycznego. W ten sposób LvB Acoustics ożywia oryginalne i innowacyjne projekty gramofonowe, które pozwalają spędzać czas w środowiskach zbadanych w każdym szczególe i angażujących wszystkie zmysły. W rzeczywistości panele dźwiękochłonne LvB, oprócz tego, że można je dostosować pod względem kształtu i rozmiaru, można łączyć i ozdabiać innymi elementami, takimi jak: głośniki, dyfuzory zapachowe i reflektory LED, idealnie dostosowując się do każdego stylu.
< br/>Wellness: mieszkanie w przyjemnej przestrzeni, bez ingerencji
Dobre samopoczucie składa się z doznań. Na przykład, jak zjedzenie kolacji w restauracji i możliwość mówienia bez konieczności podnoszenia głosu, powrót do domu po dniu pracy w biurze i brak bólu głowy z powodu pogłosu. LvB Acoustics eliminuje pogłos, tworząc komfort środowiskowy, poprzez projektowanie i produkcję designerskich paneli dźwiękochłonnych. Oprócz zmniejszenia pogłosu w zamkniętym środowisku, takim jak restauracja, biuro, sala konferencyjna, dekoracyjne panele dźwiękochłonne LvB uzupełniają przestrzeń, w której są instalowane i przyczyniają się do dobrego samopoczucia akustycznego.

Certyfikaty
Zaangażowanie firmy LvB Acoustics w ochronę środowiska jest podkreślone przez minimalne kryteria środowiskowe (CAM), które muszą być stosowane we wszystkich środowiskach publicznych.
Ponadto panele posiadają certyfikat UNI EN ISO 354 Analiza wydajności i ocena optymalnego wykorzystania materiałów dźwiękochłonnych do zastosowań cywilnych w sali pogłosowej Uniwersytetu w Padwie.
Panele są pokryte tkaniną z wnętrzem z włókna poliestrowego z procentem materiału pochodzącego z recyklingu od 63% do 90% w zależności od produktu, spełnia wymagania REACH i LEED, a także posiada certyfikat B-s2-d0.

Zrównoważenie środowiskowe
W towarzystwie konsultantów Quality Net w 2020 r. , zespół LvB Acoustics wyruszył ed na ścieżce, która umożliwiła osiągnięcie Minimalnych Kryteriów Środowiskowych (CAM) wymaganych do wprowadzenia we wszystkich środowiskach publicznych.
Ponadto poszukiwanie materiałów przyjaznych dla środowiska zgodnie z zieloną ideą Firma doprowadziła do preferowania kart kolorów z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu i nadających się do recyklingu, z pieczęcią OEKO-TEX, a panele są pokryte tkaniną z wnętrzem z włókna poliestrowego o stałym procencie materiału z recyklingu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek