LUZ EVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów

LUZ EVA

Producent: Luz Eva

Prosty i intuicyjny design obsługiwany przez przemysł rzemieślniczy, zaangażowany w dbałość o jakość i gwarancję przystępnych cen. Projektant i producent współczesnego oświetlenia, LUZ EVA nieustannie stara się oferować modele, które spodobają się prostotą, oryginalnością i umiejętnością wkomponowania się w najróżniejsze przestrzenie. Połączenie rygoru przemysłowego z rzemieślniczym know-how jest dla LUZ EVA odpowiedzią na Twoje własne wymagania w zakresie dbałości o szczegóły, nienagannej jakości, przestrzegania terminów i związanych z tym usług.     

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek