LUXXU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 187 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 187 elementów

LUXXU

Producent: Luxxu

Oświetlenie było początkiem luksusowej podróży, która była klasyczna z nowoczesnymi akcentami. Dziś w LUXXU rozpoczyna się nowa epoka. Odważne projekty to symfonie tworzone nie tylko z jednym kluczowym przedmiotem. Nastroje to odwieczny język estetyczny, wspólny dla każdego elementu. LUXXU daje teraz możliwość tworzenia takich nastrojów. LUXXU odkrywa kluczowe uzupełnienie Imperial, Kolekcję Mebli. Oferowanie przypominające szlachetne materiały i wykończenia, w których personalizacja rozkwita jako kapitał marki. Bądź naszym gościem i zainspiruj się największą kolekcją ponadczasowych dzieł.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek