LUNOO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów

LUNOO

Producent: Lunoo

LunoLunoo to producent oświetlenia z siedzibą w Belgii, skoncentrowany na rynku kontraktowym. Dzięki naszym rozwiązaniom oświetleniowym dążymy do jak najlepszych zakupów, najprzytulniejszej restauracji, idealnej atmosfery pracy,...
Lunoo nie tylko produkuje oprawy oświetleniowe, ale także świadczy usługi oświetleniowe. Przy każdym projekcie poświęcamy czas na wysłuchanie. Nasi konsultanci oświetleniowi uwzględniają indywidualne życzenia i potrzeby. Analizują otoczenie i na tej podstawie opracowują niestandardowe rozwiązanie oświetleniowe. Opracowują kompletne studium oświetlenia i plan oświetlenia dla twojego projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek