LUMINIS LAMPS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

LUMINIS LAMPS

Producent: Luminis Lamps

Luminis Lamps to firma założona w Chorwacji, w Rijece, w 2013 roku w celu rozwoju oświetlenia wnętrz o współczesnym wzornictwie. W rzeczywistości wszystkie produkty są oparte na estetyce z czystymi i prostymi liniami włoskiego i skandynawskiego designu lat 50. i Lata 60. Kolekcje firmy odzwierciedlają historyczne dziedzictwo rzemiosła i wysiłki włożone w rozwój nowych, łącząc najnowsze technologie z know-how zdobytym podczas produkcji i doświadczenia.
Skumulowana praca rzemieślników Luminis wpłynęła zarówno na estetykę i jakość różnych modeli lamp oraz łączenie precyzyjnej inżynierii z wyrafinowanymi rozwiązaniami projektowymi, czego dowodem są liczne projekty, które zostały wykonane do tej pory w hotelach, restauracjach, barach i obiektach turystycznych.
Lampy są produkowane z wykorzystaniem tradycyjnych metodami, na przykład na tokarkach, a abażury wykonywane są na starożytnych maszynach do wyoblania metalu, głównie z materiałów takich jak aluminium, żelazo ocynkowane, miedź i mosiądz, ponadto wszystkie produkty wyposażone są w najnowocześniejsze Technologia LED. Czyste linie lamp Luminis sprawiają, że są one charakterystyczne dla oświetlenia architektonicznego i dekoracyjnego, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych, we współczesnych lub klasycznych wnętrzach.
Lampy Luminis opowiadają o designie z dbałością o szczegóły, wysokiej jakości i z przemyślanym systemem oświetlenia.
Luminis Lamps oferuje również rozwiązania szyte na miarę dla konkretnych projektów, spełniające najbardziej wymagające standardy architektury i wystroju wnętrz oraz respektując wszystkie specyficzne potrzeby projektowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek